La Chitarre Music Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La Chitarre Music Club

Magic Nights of the Dark Area
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Goth-Industrial-EBM Session Night - 14 Iulie 2007

In jos 
AutorMesaj
White Wolf

White Wolf


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 48
Locatie : Valea Mortii
Data de inscriere : 14/02/2007

Goth-Industrial-EBM Session Night - 14 Iulie 2007 Empty
MesajSubiect: Goth-Industrial-EBM Session Night - 14 Iulie 2007   Goth-Industrial-EBM Session Night - 14 Iulie 2007 Icon_minitimeMier Iul 25, 2007 12:42 pm

Cu o oarecare intarziere a venit si momentul cand am urcat pozele sa fie vazute de o intreaga masa de oameni.
Aceasta seara de 14 Iulie 2007 a fost facuta nu numai in sensul in care a fost gandita ci si pentru ca organizatorii au dorit sa fie mai mult decat o seara obisnuita cu muzica si bautura. Am organizat aceasta seara cu ocazia serbarii zilelor de nastere a mea, White Wolf, si a lui Dorian, Gothica Designs. Dupa cum se poate observa in poze, s-a baut bere, vin, palinca, whisky si s-a mancat tort. Tortul nu numai ca s-a mancat dar a fost o intreaga bataie cu frisca. Totul s-a intins pana dimineata in jur de ora 6.

Au fost invitate persoane nenumarate atat din partea mea cat si din partea lui Dorian. Unele au ajuns, altele s-au numarat printre neanuntati iar altele nu au catadicsit sa vina deoarece i-a speriat ori tematica serii, ori persoanele prezente, ori "durerea din cur". Unii ar fi dorit sa fie prezenti dar au avut obligatii majore cum ar fi de ex, o nunta Wink . Altii din pacate traiesc inca in timpul vremurilor apuse cand trebuia sa-i anunti cu surle si trambite, sa le faci invitatie speciala si sa le spui ca e vorba despre Serbarea Zilei De Nastere. Tin sa precizez ca am avut oaspeti de la Timisoara care au venit special pentru a fi prezenti la Party. Asta este, poate la anul se vor afilia si ei la timpurile in care traim.

Poze: https://s178.photobucket.com/albums/w253/La_Chitarre/Goth-Industrial-EBM%20Session%20Night%2014%20Iulie%202007/
Sus In jos
http://www.myspace.com/nphnecrophorus
 
Goth-Industrial-EBM Session Night - 14 Iulie 2007
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Goth-Industrial-EBM Session Night
» Goth/Fetish Fashion
» Gothic - Industrial - EBM >>>> P-A-R-T-Y <&lt
» Industrial EBM Radio
» White Wolf Goth Collection

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
La Chitarre Music Club :: Discutii Libere Despre Orice :: Poze/Filmulete-
Mergi direct la: