La Chitarre Music Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La Chitarre Music Club

Magic Nights of the Dark Area
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ragnarock Night

In jos 
+3
Eliana_Crematory
Vampiria
White Wolf
7 participanți
AutorMesaj
White Wolf

White Wolf


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 48
Locatie : Valea Mortii
Data de inscriere : 14/02/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeJoi Mar 08, 2007 5:30 pm

Si a fost si prima seara de muzici grele, muzici industriale, muzici goth, am incercat sa respect dorintele oamenilor si cred ca am reusit cat de cat. Ce pot sa spun, populatie acceptabila dar se putea si mai bine, multi au promis ca nu vor rata si i-a durut la başcheţi. Dar asta e, cine a fost stie ce s-a ascultat si cum a fost atmosfearul. Cine nu, poate incerca data viitoare, numai ca ma bazam pe ei. Crying or Very sad
S-a discutat mutarea in ziua de joi, numai ca s-a contramandat treaba, daca lumea nu vine sa-si spuna parerea asta e, cu o floare nu poti face primavara. Evil or Very Mad

Din bar s-a plecat in jur de ora 3, ultimul client care a parasit locatia a fost el_max. De remarcat prezenta lui Cipri din Slatina care a venit special pentru prima Ragnarock Night, care s-a plictisit de alte rockoterci.

Poze:
https://s178.photobucket.com/albums/w253/La_Chitarre/Ragnarock%20Night/RN%20001/


Ultima editare efectuata de catre in Joi Apr 26, 2007 8:45 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
http://www.myspace.com/nphnecrophorus
Vampiria

Vampiria


masculin Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Locatie : Dream Theater
Data de inscriere : 15/02/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeJoi Mar 08, 2007 9:16 pm

hhh. se pare ca petrecerea s-a incins dupa ce am plecat. astept cu interes miercurea viitoare:P.
pana atunci, ne mai vedem la o bere!
Sus In jos
Eliana_Crematory

Eliana_Crematory


feminin Numarul mesajelor : 32
Locatie : Upon the highest mountain
Data de inscriere : 12/03/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeLun Mar 12, 2007 11:36 am

Nu e Cipi, e Cipri...din Slatina! Smile In fine, super tare seara Ragnarok, nici nu stiam ca se numeste asa. Cel mai mult mi-a placut bucata cu industrial. Am avut ocazia sa ascult melodii pe care le ascult numai acasa din pacate, iar acum ca am vazut ca se poate face asa ceva si in oras am fost de-a dreptul in culmea fericirii. Adica da, ce poti sa vrei mai mult decat sa te duci intr-un bar de roakeri cu prietenii si sa nu fi obligat sa asculti SOAd si alte mizerii, ba chiar mai mult sa te bagi cu capul intre animalele alea de boxe si sa-ti cante Napalm, Pantera, Slayer etc. dupa care sa urmeze un industrial agresiv cum acasa nu poti sa asculti la decibelii aia. Doamne ce mi-a placut. Nu stiti ce pierdeti. Felicitari La Chitarre, asta da carciuma faina.
Sus In jos
White Wolf

White Wolf


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 48
Locatie : Valea Mortii
Data de inscriere : 14/02/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Ragnarock Night 002   Ragnarock Night Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 5:35 pm

A fost si a 2-a seara Ragnarock Night. Lumea incepe sa se simta din ce in ce mai bine. Pozele din linkul de mai jos confirma acest lucru.


https://s178.photobucket.com/albums/w253/La_Chitarre/Ragnarock%20Night/RN%20002/


Ultima editare efectuata de catre in Joi Apr 26, 2007 8:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.myspace.com/nphnecrophorus
Master Of Puppets
Admin
Master Of Puppets


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 53
Locatie : La Chitarre Music Club
Data de inscriere : 13/02/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 10:34 pm

Am unit cele 2 subiecte (RN 001 si RN 002) fiindca nu are rost sa deschidem topic peste topic pt fiecare seara in parte. E mai elegant asa, nu ?!
Sus In jos
https://la-chitarre.forumgratuit.ro
Eliana_Crematory

Eliana_Crematory


feminin Numarul mesajelor : 32
Locatie : Upon the highest mountain
Data de inscriere : 12/03/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeMier Mar 21, 2007 11:27 am

E Ragnarok in seara astaaaaaa!!!
Sus In jos
anonimus

anonimus


masculin Numarul mesajelor : 27
Locatie : ACASAAAAAAAA
Data de inscriere : 14/02/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeMier Mar 21, 2007 4:27 pm

Serios ?
Sus In jos
el_max

el_max


masculin Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 22/02/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeJoi Mar 22, 2007 8:05 am

fuck me i'm a loser....
Sus In jos
Eliana_Crematory

Eliana_Crematory


feminin Numarul mesajelor : 32
Locatie : Upon the highest mountain
Data de inscriere : 12/03/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeDum Mar 25, 2007 2:24 pm

Cum adica "serios?" ?! Voi nu ati inteles ca in fiecare seara de miercuri este seara Ragnarok? Asta este,nevermind...
Sus In jos
Eliana_Crematory

Eliana_Crematory


feminin Numarul mesajelor : 32
Locatie : Upon the highest mountain
Data de inscriere : 12/03/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeLun Mar 26, 2007 12:37 pm

OK, cine vine mircurea asta? Smile
Sus In jos
kamadeva

kamadeva


feminin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 42
Locatie : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 28/03/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeMier Mar 28, 2007 4:30 pm

scuze pt deranj,insa poza asta a ta white wolf nu a participat la concursul de mister al lui morisson din viking? Twisted Evil
Sus In jos
White Wolf

White Wolf


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 48
Locatie : Valea Mortii
Data de inscriere : 14/02/2007

Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitimeMier Mar 28, 2007 5:02 pm

Nu e niciun deranj, Kamadeva. Ba da, asta e poza, poza care a infierbantat toata lumea si nelumea. Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Si cred ca inca mai infierbanta...Dar ce pot sa fac eu, ii las sa vorbeasca si sa creada ce doresc. Nu mor caii cand vor cainii.
Sus In jos
http://www.myspace.com/nphnecrophorus
Continut sponsorizat





Ragnarock Night Empty
MesajSubiect: Re: Ragnarock Night   Ragnarock Night Icon_minitime

Sus In jos
 
Ragnarock Night
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ragnarock Night
» Goth-Industrial-EBM Session Night
» Goth-Industrial-EBM Session Night - 14 Iulie 2007

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
La Chitarre Music Club :: Discutii Libere Despre Orice :: Poze/Filmulete-
Mergi direct la: