La Chitarre Music Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La Chitarre Music Club

Magic Nights of the Dark Area
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova?

In jos 
2 participanți

Sunteti de acord cu organizarea acestui concert? Veti fi prezenti la acest concert?
Da. Vin mai mult ca sigur.
Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Vote_lcap100%Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Nu. Este prea scump biletul.
Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Vote_lcap0%Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
White Wolf

White Wolf


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 48
Locatie : Valea Mortii
Data de inscriere : 14/02/2007

Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Empty
MesajSubiect: Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova?   Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Icon_minitimeVin Mar 30, 2007 11:18 am

Trupa italiana de Hardcore Old School STRAIGHT OPPOSITION are turneu prin Romania. In urma cu cateva minute am discutat cu managerul turneului din Romania si mi-a zis ca ar vrea sa includa si Craiova pe harta de acum inainte. Stim cu totii care sunt posibilitatile din Craiova si ce oameni exista. Are rost organizarea acestui concert ori nu??? Pretul biletului va fi de 10 lei. Cati veti fi prezenti la asa ceva? Va rugam cat mai multa seriozitate.


STRAIGHT OPPOSITION
MySpace Page: www.myspace.com/straightopposition


P.S. Vor fi si trupe romanesti in deschidere.
Sus In jos
http://www.myspace.com/nphnecrophorus
Eliana_Crematory

Eliana_Crematory


feminin Numarul mesajelor : 32
Locatie : Upon the highest mountain
Data de inscriere : 12/03/2007

Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Empty
MesajSubiect: Re: Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova?   Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Icon_minitimeLun Apr 02, 2007 2:40 pm

Da' logic!
Sus In jos
White Wolf

White Wolf


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 48
Locatie : Valea Mortii
Data de inscriere : 14/02/2007

Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Empty
MesajSubiect: Re: Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova?   Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Icon_minitimeMar Apr 03, 2007 10:07 pm

Logic sau ilogic, deocamdata nu avem cum sa facem.
Am stat de vorba cu Madalin si e cam prea din scurt. Multe concerte cu o reclama vasta au pondere slaba mai ales pe felia aceasta in orasul nostru. Se vor face dar va trebui sa fie promovate cu mult timp inainte. Deoarece cererea si oferta in Craiova e slaba, organizatorii din alte orase nu stiu ca aici e alta paritate a banului. Multi zic ca vor da 10 lei, dar nici macar aia nu vor mai fi prezenti la fata locului in ziua concertului. Asa ca...deocamdata PAS.
Sus In jos
http://www.myspace.com/nphnecrophorus
Continut sponsorizat





Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Empty
MesajSubiect: Re: Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova?   Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova? Icon_minitime

Sus In jos
 
Doriti participarea la concerte de HC Old School in Craiova?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pseudo-art craiova
» Ce doriti sa ascultati ?
» Ce doriti sa ascultati ?
» Ce doriti sa ascultati ?
» Ce doriti sa ascultati ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
La Chitarre Music Club :: Intrebari - Sugestii - Comentarii :: Arhiva-
Mergi direct la: